Lapkritis 2017- Kovas 2018

Malaizija dažnai vadinama amžinos vasaros šalimi.

Čia fantastiška gamta, turtingas gyvūnijos pasaulis, neaprėpiami balti paplūdimiai ir šiuolaikiniai miestai - dangoraižiai. Galima apjungti visus šiuos stebuklus į žavingą kelionę ir pasimėgauti nepamirštamu poilsiu.

1290 EUR

1-a diena. Skrydis Ryga-Stambulas 11:45-14:55. Skrydis iš Stambulo 18:40.

2-a diena. Atvykimas į Kvalą Lumpūro oro uostą 10:20. Pasų kontrolė ir muitinės patikra. Skrydis iš Kvalą Lumpūro į Kotą Kinabalu (Borneo).

Pasitikimas Kota Kinabalu oro uoste. Pervežimas į viešbutį Beringgis Beach Resort & SPA 3* (ar panašaus lygio viešbutį). Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3-8-a dienos. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas, poilsis paplūdimyje. Siūlomos ekskursijos (už papildomą mokestį):

Nacionalinis Kinabalu parkas ir karštieji šaltiniai – kaina apie 80 EUR/asm.

UNESCO paveldas – Kinabalu parkas – mėgstamiausia visų svečių ekskursija. Mėgausitės vėsiu ir gaivinančiu kalnų oru ir aukščiausio Pietryčių Azijos Kanibalu Kalno vaizdu. Pasivaikščiojimas gamtos takais, besiklausant cikadų ir paukščių, seniausieji pasaulyje augalai ir miškai, orchidėjos ir drugeliai – visa tai galima patirti ir rasti Kinabalu parke. Kinabalu parko pasididžiavimas – net 4500 augalų rūšių, tame tarpe 1500 orchidėjų rūšių, iš kurių 77 auga tik Kinabalu parke. Parke taip pat gyvena 289 paukščių rūšys ir 290 drugelių rūšių, ir daugiau nei 100 rūšių gyvūnų. Maršrutas driekiasi per vietinius kaimelius. Trumpai sustosite miestelyje Nabalu, kur galima bus įsigyti vaisių, daržovių ar vietinių amatininkų dirbinių. Po pietų (įskaičiuoti į kainą) aplankysite dar vieną įdomų gamtos stebuklą – karštuosius šaltinius, esančius apie 47 km nuo Kinabalu parko. Čia yra japoniškos pirtys, kuriose galima pasinerti ir mėgautis sulfido voniomis, atsiduodančiomis siera, bet stimuliuojančiomis visas organizmo funkcijas. O pasivaikščiojimas kabančiais tiltais paliks neišdildomus įspūdžius visam gyvenimui. Po pasivaikščiojimo kabančiais tiltais, galėsite atsigaivinti 10m aukščio kriokliuose. Ir jei Jums pasiseks, tai gal išvysite ir Rafleziją – patį didžiausią žiedą žemėje, kurio diametras gali siekti ir metrą...

Safaris Garama upe – beždžionių Kahau ir jonvabalių paieškos – kaina apie 95 EUR/asm.

Šios puikios ekskursijos vieta – kaimelis Garama, šalia Garama upės. Keliauti iki šios vietos nuo Kota Kinabalu teks apie 2 valandas. Pagrindinis šios ekskursijos tikslas – stebėti beždžiones Kahau, šių žaismingų gyvūnų nosis yra elektros lemputės dydžio ir yra tiesiai virš burnos. Tai labai drovūs gyvūnai ir gyvena tik šioje saloje. Čia taip pat galima sutikti įvairių paukščių, makakų, buivolų ir net krokodilų. Po nuostabios malajų vakarienės, patiektos švediško stalo stiliumi, Jūs galėsite pasigerėti nuostabiu reginiu – jonvabalių nušviestu mangrovių medžius.

Apžvalginė ekskursija Kota Kinabalu + Lok Kavi zooparkas – susitikimas su orangutangais – apie 80 EUR/asm.

Apžvalginė ekskursija po Kota Kinabalu. Vėliau aplankysite zoo parką, kur galėsite pamatyti Borneo ir Malaizijos gyvūnus, tokius kaip beždžionės, azijietiškas dramblys, raganosis, tigras, paukščiai ir t.t. Čia gyvena daugiau nei 100 rūšių žinduolių. Čia Jūs susipažinsite su orangutangais ir stebėsite jų šou. Pietūs įskaičiuoti į kainą.

Borneo kaimas – apie 75 EUR/asm.

Galėsite aplankyti vietinių aborigenų kaimelį ir susipažinti su jų papročiais bei tradicijomis. Pietūs įskaičiuoti į kainą.

Raftingas audringa Padas upe – kaina apie 75 EUR/asm.

Puikus aktyvus turas mėgstantiems adrenaliną – nusileidimas Padas upe. 4 sudėtingumo lygis. Upės ilgis 200 km, praplauksite tik 9 km ir išbandysite savo jėgas per 7 slenksčius. Pietūs įskaičiuoti į kainą.

9 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Kota Kinabalu – Kvala Lumpūras. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį Le Apple Hotel 3* (ar kitą panašaus lygio). Laisvas laikas Kvala Lumpūre arba apžvalginė ekskursija (pageidaujantiems, už papildomą mokestį) – apie 70 EUR/asm. Kvala Lumpūras – kontrastų miestas, čia jūs išvysite senovinę ir šiuolaikinę architektūrą. Ekskursijos metu aplankysite pagrindines įžimybes – karalių rūmus, nepriklausomybės aikštę, nacionalinius paminklus, Petronas – pačius aukščiausius bokštus – dvynius, nacionalinį muziejų, Mažąją Indiją bei Mažąją Kiniją. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas arba ekskursija (pageidaujant, už papildomą mokestį). Istorinis miestas Malakka – apie 150 EUR / asm. Aplankysite Esplanada, muziejų Baba Nyonya, centrinę miesto aikštę, turtuolių gatvę, suvenyrų gatvę, Harmonijos gatvę. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Kvala Lumpūras – Stambulas 20:10 -05:00.

12 diena. Skrydis iš Stambulo 07:50, atskridimas į Rygą 10:45

Greita užklausa

UAB Ultraturas

Švitrigailos g.8, Vilnius

Tel.+370 52131070

Mob.tel. +37065561168; +37064028038

www.ultraturas.lt

Facebook
MailerLite