Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

Vietnamas yra intriguojanti vieta kelionei. Jame susiduria tradicijos ir modernumas, eklektiškas seno ir naujo mišinys; šioje šalyje įvairaus tipo keliautojai sugebės atrasti kažką nepaprasto sau. Kad ir kokių turite pomėgių, mes užtikriname, kad keliaudami  jūs atrasite paslėptus Vietnamo lobius ir tai bus tikrai nepamirštama kelionė.

nuo 1099 EUR/asm. net 14d.

Spalis 2017-Kovas 2018

1. Diena Skrydis Ryga - Stambulas 13: 05-17: 15.

2. Diena Atvykimas į Hošiminą skrydis Stambulas - Hošiminas 02:35. Atvykimas į Hošimino orouostą 16:35. Pasų ir muitinės patikra. Susitikimas su atstovu, atvykimas į viešbutį Le Duy Hotel 3* /Deluxe (window) arba į kitą, panašaus lygio.

3. Diena Saigon - Cu Chi / ekskursija po miestą, pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Cu Chi tunelius, 70km nuo Hošimino, kurie tesiasi 200km ir susideda iš trijų lygių gylio nuo 8-12 metrų, tunelius iškasė Vietnamiečiai vykstant karui su JAV. Šiuo metu šitie tuneliai - Vietnamo dvasios simbolis. Apsilankymas Vietnamo - JAV karo muziejuje. Už papildoma kaina galite pašaudyti iš amerikietiškų šautuvų М-16, М-30, М-31. Po pietų apžvalginė ekskursija po miestą Hošiminą (Saigon) su apsilankymu centriniame pašto skyriuje ir katedroje - Notre Dame de Saigon, Susijungimo Rūmai, taipat pamatysite Cholon - China Town su oru Thien Hau. Jūs galėsite apsilankyti lakuotų dirbinių gamykloje arba apsipirkti centriniame turguje - Ben Thanh. Nakvynė Hošimine.

4. Diena Mekongo turas, vienadienė ekskursija po Mekongo delta. Kelionė laivu Mekongo upe, apsilankymas saloje, kur Jus galėsite paragauti egzotiškų vaisių, pasivažinėjimas karieta su poniais, susipažinimas su vietos bendruomenių gyvenimu ir vietos amatų: saldainių gaminimas iš kokoso, medaus, ryžių paplotėlių, suvenyrai iš kokoso medžio. Pasivaikščiojimas po Mekongo kanalus. Pietūs, pagaminti iš vietos delikateso - žuvies ,,dramblio ausis'', Po pietų apsilankymas poilsio zonoje, kur galėsite paragauti vietinį gėrimą iš vandeningo kokoso. Grįžimas į Hošiminą.

5. Diena Hošiminas - Fanthietas, po pusryčių važiavimas į Fanthietą, Mui Ne kurorte. Apgyvendinimas viešbutyje Palmira Hotel 3* /Superior garden/pool view arba panašaus tipo, laisvu laiku.

6-13. Diena Poilsis paplūdimyje Phan Thiet (Mui Ne). Pusryčiai viešbutyje. Savo laisvą laiką rekomenduojama praleisti ekskursijose.

 14. Diena. Phan Thietas – Hošiminas. Pusryčiai. Persikėlimas i Hošimino oro uostą. Skrydis Hošiminas – Stambulas 18:05

15. Diena Atvykimas į Stambulą 05:50. Skrydis Stambulas - Ryga 10:10 - 12:10.

 

 

Greita užklausa

UAB Ultraturas

Švitrigailos g.8, Vilnius

Tel.+370 52131070

Mob.tel. +37065561168; +37064028038

www.ultraturas.lt

Facebook

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti

MailerLite